580 000 €
3867 €/m²
Property 22522 photo 1

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 150 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
750 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42740
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5156
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
650 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26940
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 1382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19884
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა