იყიდება - სასტუმრო 8000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Ierissos
750 000 €
93 €/m²
Property 22385 photo 1
Property 22385 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 107 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 280 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
765 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4600
  • ფართი 11300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
640 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2525
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31749
  • ფართი 7400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 2801
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 100 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5922
  • ფართი 2850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა