იყიდება - სასტუმრო 15000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
800 000 €
53 €/m²
Property 22286 photo 1
Property 22286 photo 2
Property 22286 photo 3
Property 22286 photo 4
Property 22286 photo 5
Property 22286 photo 6
Property 22286 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 15000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
800 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45824
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 150 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5984
  • ფართი 10300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
860 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44409
  • ფართი 16500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა