265 000 €
632 €/m²
Property 22231 photo 1
Property 22231 photo 2
Property 22231 photo 3
Property 22231 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 419 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45945
  • ფართი 3685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
265 000 € 632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22231
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7214
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
220 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33833
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
215 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56635
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
220 000 € 160 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56310
  • ფართი 3270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
220 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5480
  • ფართი 1691 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
350 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22744
  • ფართი 9312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა