იყიდება - კოტეჯი 300 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 900 000 €
9667 €/m²
Property 22150 photo 1
Property 22150 photo 2
Property 22150 photo 3
Property 22150 photo 4
Property 22150 photo 5
Property 22150 photo 6
Property 22150 photo 7
Property 22150 photo 8
Property 22150 photo 9
Property 22150 photo 10
Property 22150 photo 11
Property 22150 photo 12
Property 22150 photo 13
Property 22150 photo 14
  • ობიექტის კოდი 22150
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 300 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2300 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 300 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

Luxury villa for sale in elite complex close to Pafos city. The complex offer luxury and private lifestyle. 

The plot is 2300 sq.m.
Living area - 300 sq.m.
4 bedrooms.
4 bathrooms.

იყიდება
2 800 000 € 4713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49711
  • ფართი 594 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
3 450 000 € 4186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19439
  • ფართი 824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა