Property 22073 photo 1
Property 22073 photo 2
Property 22073 photo 3
Property 22073 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4400 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65891
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
140 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47138
  • ფართი 14460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46763
  • ფართი 4216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
120 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65426
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
165 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49610
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
150 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47137
  • ფართი 10195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
160 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66060
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
100 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58099
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
105 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32794
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
100 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58138
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა