65 000 €
528 €/m²
Property 21626 photo 1
Property 21626 photo 2
Property 21626 photo 3
Property 21626 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 123 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The apartment is located in the area of Petralona in one of the most commercial streets

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10282
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
70 000 € 429 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30126
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m
იყიდება
75 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25235
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა