იყიდება - კოტეჯი 178 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 170 000 €
6573 €/m²
Property 21570 photo 1
Property 21570 photo 2
Property 21570 photo 3
Property 21570 photo 4
Property 21570 photo 5
Property 21570 photo 6
Property 21570 photo 7
Property 21570 photo 8
Property 21570 photo 9
Property 21570 photo 10
Property 21570 photo 11
Property 21570 photo 12
Property 21570 photo 13
Property 21570 photo 14
Property 21570 photo 15
Property 21570 photo 16
Property 21570 photo 17
  • ობიექტის კოდი 21570
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 178 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2342 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 178 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A beautiful 4 bedroom, 4 bathroom villa (Aprox. 178 m² completed in 2005) located directly opposite the sea, surrounded by a mature olive trees garden. The plot has more than 40 mature olive trees giving the owners the benefit to enjoy their pure virgin olive oil every year. The villa was built on a large plot (2.342 m²). You can enjoy mountain views from the rear of the villa and unobstructed views of the sea and the whole Akamas Bay from all principal rooms and from the garden and the pool area. It is located at Agia Marina Chrysochou village between the villages of Argaka and Pomos giving the advantage of the owner to watch one of the most beautiful sinsets in the Mediterranean, the Pomos sunset. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 395 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45719
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 350 000 € 3426 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52372
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38319
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36147
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 290 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32345
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
940 000 € 5949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55901
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41720
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23126
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 3606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49381
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა