135 000 €
964 €/m²
Property 21559 photo 1
Property 21559 photo 2
Property 21559 photo 3
Property 21559 photo 4
Property 21559 photo 5
Property 21559 photo 6
Property 21559 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 140 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale retail space of 140 sq.m. in the city of Katerini. The room is located on the main street and it is suitable for any type of business. The store consists of a front common space, a kitchen, 2 bathrooms and a storage room. There is a diesel heating.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 802 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10485
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
110 000 € 440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11340
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
145 000 € 1450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9076
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
180 000 € 1384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65238
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
130 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36108
  • ფართი 65 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42717
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
150 000 € 925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9012
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
180 000 € 622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44995
  • ფართი 289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37383
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა