Property 21281 photo 1
Property 21281 photo 2
Property 21281 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 870 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
375 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3960
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
490 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16054
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
280 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29138
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
270 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42942
  • ფართი 25969 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
320 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36389
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
480 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37270
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
350 000 € 437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37187
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა