95 000 €
28 €/m²
Property 21254 photo 1
Property 21254 photo 2
Property 21254 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3315 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For sale; Buildable Land Plot of 3315sq.m. in the area of Gastouri!

This prime buildable plot fulfils the requirements for a building permit of 186sq.m. and offers an excellent opportunity for residential or commercial development. Located in a desirable and accessible area, the land is level and cleared, making it ready for immediate construction.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34216
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
80 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30078
  • ფართი 3649 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
125 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52629
  • ფართი 2206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33898
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
82 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40718
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49049
  • ფართი 4027 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
100 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58138
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
80 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61051
  • ფართი 1376 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
130 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65288
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა