225 000 € 170 000 €
13 €/m²
Property 21249 photo 1
Property 21249 photo 2
Property 21249 photo 3
Property 21249 photo 4
Property 21249 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12437 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33834
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
270 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42942
  • ფართი 25969 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
240 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50971
  • ფართი 4236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29948
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
220 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25134
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
230 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58095
  • ფართი 2770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
230 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57883
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
220 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29400
  • ფართი 6320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა