950 000 €
213 €/m²
Property 21088 photo 1
Property 21088 photo 2
Property 21088 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4451 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1424 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
900 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40794
  • ფართი 72000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
1 200 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22880
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
870 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19477
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
850 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62951
  • ფართი 4444 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
800 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46991
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33701
  • ფართი 27750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 000 000 € 1754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5989
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 290 m

სიახლეების დაგზავნა