650 000 €
722 €/m²
Property 20963 photo 1
Property 20963 photo 2
Property 20963 photo 3
Property 20963 photo 4
Property 20963 photo 5
Property 20963 photo 6
Property 20963 photo 7
Property 20963 photo 8
Property 20963 photo 9
Property 20963 photo 10
Property 20963 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 900 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a two-level commercial premises of 900 sq.m, suitable for any type of business. The property is located on the central highway of the capital of the Olympic Riviera, Katerini. The facility owns a system of solar panels that generate electricity, so there is a guaranteed income of 7.000 euros per year for a period of 20 years.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26940
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
750 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42740
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა