იყიდება - სასტუმრო 12415 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
350 000 €
28 €/m²
Property 20952 photo 1
Property 20952 photo 2
Property 20952 photo 3
Property 20952 photo 4
Property 20952 photo 5
Property 20952 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 67 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12415 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 €
  • ობიექტის კოდი 2754
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
300 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25147
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
300 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62360
  • ფართი 1360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
330 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31109
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
450 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62713
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
300 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22814
  • ფართი 19160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 330 m
იყიდება
320 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33559
  • ფართი 11200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
375 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60009
  • ფართი 4078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა