იყიდება - სასტუმრო 780 m² ცენტრალურ საბერძნეთში

საბერძნეთი სტერეა ელადა ფთიოტისი ლამია
95 000 €
121 €/m²
Property 20467 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 80
  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 780 კვ.მ. in central Greece. აშენების პერსპექტივით 624 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

Corner plot in Lamia 5 minute drive from the center, with 624 sq m building capacity plus basements.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა