1 100 000 €
4074 €/m²
Property 20274 photo 1
Property 20274 photo 2
Property 20274 photo 3
Property 20274 photo 4
Property 20274 photo 5
Property 20274 photo 6
Property 20274 photo 7
Property 20274 photo 8
  • ობიექტის კოდი 20274
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 270 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 270 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.

Almaz is an outstanding and modern residential building situated in a prime location, at the seafront of Limassol, opposite Limassol Nautical Club, near Crown Plaza Hotel and close to the city center. Almaz is a five-floor building and includes a basement with a parking area, a ground floor with a lobby area and a mezzanine floor. The building rises up to 42m high from the sea level and consists of total only 4 apartments - three bedroom floor apartments and one penthouse with a private roof garden. All apartments enjoy unobstructed sea views and large verandas.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 450 000 € 5686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41318
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 11250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44955
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 330 000 € 8692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37609
  • ფართი 153 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 200 000 € 7317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48950
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 7530 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47028
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 200 000 € 3692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37244
  • ფართი 325 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 580 000 € 6810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56951
  • ფართი 232 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა