Property 20167 photo 1
Property 20167 photo 2
Property 20167 photo 3
Property 20167 photo 4
Property 20167 photo 5
Property 20167 photo 6
Property 20167 photo 7
Property 20167 photo 8
Property 20167 photo 9
Property 20167 photo 10
Property 20167 photo 11
Property 20167 photo 12
Property 20167 photo 13
Property 20167 photo 14
Property 20167 photo 15
Property 20167 photo 16
Property 20167 photo 17
Property 20167 photo 18
Property 20167 photo 19
Property 20167 photo 20

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 116000 კვ.მ. on the Euboea island .ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

PARCEL TOTAL SURFACE CONDITIONS 116,079.39 sqm BUILDING  DISTANCE FROM LIMITS 15m. 
DISTANCE FROM LIMIT 30m.SD.0PsI Ayala, 5 FOR THE FIRST 4.000 sqm.FROM 4-8 str.200 SQM. + (E-4000) ch0,02 FOR MORE OF 8000 sqm.280sqm. + (E-8000) ch0,01 MAXIMUM BUILDING 400sqm. MAXIMUM COVERAGE 10%

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 830 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12745
  • ფართი 1024 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
840 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47797
  • ფართი 29486 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
730 000 € 265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59361
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 100 000 € 314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9441
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
750 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22452
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 340 m

სიახლეების დაგზავნა