90 000 €
34 €/m²
Property 20095 photo 1

Details

  • სხვა კეთილმოწყობილობა: Собственный выход на дорогу
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 14,4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2633 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

Water and electricity supply situated nearby to the plot. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
80 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32263
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61050
  • ფართი 196 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
100 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60025
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33899
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
72 500 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50065
  • ფართი 1280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
105 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61454
  • ფართი 2470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
100 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58138
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34139
  • ფართი 4556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
85 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23919
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35240
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა