50 000 €
100 €/m²
Property 19942 photo 1
Property 19942 photo 2
Property 19942 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 56 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. on the Euboea island . აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ.

The plot of land in which there is a possibility to uilt 240 sq.m is located in Evia 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
48 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5204
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5184
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა