კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 7640 m² აღმოსავლეთ პელოპონესზე
საბერძნეთი
პელოპონისოსი
კორინთია
ევროსტინი
ლიკოფორია
740 000 €
96 €/m²
ობიექტის კოდი
19939
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
7640 m²
რეგიონი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ადგილი
ლიკოფორია (ევროსტინი) | კორინთია (პელოპონისოსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
10 m
მანძილი აეროპორტამდე:
95 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 7640 კვ.მ. in Eastern Peloponnese. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
650 000 €
812 €/m²
სასტუმრო 800 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ობიექტის კოდი
6156
ფართი
800 m²
მანძილი ზღვიდან
550 m
იყიდება
740 000 €
96 €/m²
სასტუმრო 7640 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ობიექტის კოდი
19939
ფართი
7640 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
700 000 €
350 €/m²
სასტუმრო 2000 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ობიექტის კოდი
10704
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
250 m
იყიდება
700 000 €
126 €/m²
სასტუმრო 5512 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ობიექტის კოდი
30761
ფართი
5512 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
900 000 €
75 €/m²
სასტუმრო 12000 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ობიექტის კოდი
10730
ფართი
12000 m²
იყიდება
880 000 €
755 €/m²
სასტუმრო 1165 m² აღმოსავლეთ პელოპონესი
აღმოსავლეთ პელოპონესი
ობიექტის კოდი
15917
ფართი
1165 m²
მანძილი ზღვიდან
1 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the