იყიდება - კოტეჯი 824 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
3 450 000 €
4187 €/m²
Property 19439 photo 1
Property 19439 photo 2
Property 19439 photo 3
Property 19439 photo 4
Property 19439 photo 5
Property 19439 photo 6
Property 19439 photo 7
Property 19439 photo 8
Property 19439 photo 9
Property 19439 photo 10
Property 19439 photo 11
Property 19439 photo 12
Property 19439 photo 13
Property 19439 photo 14
Property 19439 photo 15
Property 19439 photo 16
  • ობიექტის კოდი 19439
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 824 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 824 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Luxury villa for sale in Kato Paphos. 824 m2of love and harmony. 

Basement

Living Spaces (Media Room, Bedroom 4, Sauna, Laundry Room, Shower Room, Hallway) 112.25 м²
Parking Area 82.50 м²
Ramp 43.20 м²
House Mechanical 13.10 м²
Pool Mechanical 8.00 м²
Garden Storage 6.15 м²

Ground Floor

Living Spaces (Entrance Hall, Stairs, Elevator, Guest Toilet, Wardrobe, Kitchen, Dining Room, Living Room) 128.50 м²
Swimming Pool / Jacuzzi 68.30 м²
Covered Verandas 71.70 м²
Uncovered Patios 185.60 м²

First Floor

Living Spaces (Master Bedroom, Master Bathroom, Walk-In Wardrobe, Bedroom 2 with Bathroom, Bedroom 3 with Bathroom, Stair, Kitchenette, Roof Stairs, Hallway 132.80 м²
Covered Verandas 12.95 м²
Uncovered Patios 25.40 м²
Roof Room
Living Spaces (Gym / Library) 21.10 м²
Uncovered Patios 124.80 м²

Total
Living Spaces 394,65 м²
Covered Verandas 84,65 м²
Uncovered Patios 335,80 м²
Swimming Pool / Jacuzzi 68,30 м²
Utilities 152,95 м²

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
4 410 000 € 6466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23670
  • ფართი 682 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 295 000 € 8833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49254
  • ფართი 373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 500 000 € 4660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29070
  • ფართი 751 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
4 240 000 € 6281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23668
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 800 000 € 4713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49711
  • ფართი 594 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 900 000 € 4414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31220
  • ფართი 657 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა