იყიდება - კოტეჯი 859 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 990 000 €
3481 €/m²
Property 19436 photo 1
Property 19436 photo 2
Property 19436 photo 3
Property 19436 photo 4
Property 19436 photo 5
Property 19436 photo 6
Property 19436 photo 7
Property 19436 photo 8
Property 19436 photo 9
Property 19436 photo 10
Property 19436 photo 11
Property 19436 photo 12
Property 19436 photo 13
Property 19436 photo 14
Property 19436 photo 15
  • ობიექტის კოდი 19436
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 859 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 859 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

Luxury villa for sale in area of Pahos.  

Basement
Living Spaces (Media Room, Bedroom 4, Sauna, Laundry Room, Shower Room, Hallway) 90.00 м²
Parking Area 100.75 м²
Ramp 41.10/39.55/36.10 м²
House Mechanical 18.00 м²
Pool Mechanical 14.00 м²
Garden Storage 13.55 м²

Ground Floor
Living Spaces (Entrance Hall, Stairs, Elevator, Guest Toilet, Wardrobe, Kitchen, Dining Room, Living Room) 131.15 м²
Swimming Pool / Jacuzzi 79.10 м²
Covered Verandas 50.70 м²
Uncovered Patios 203.50/202.80/199.20 м²

First Floor
Living Spaces (Master Bedroom, Master Bathroom, Walk-In Wardrobe, Bedroom 2 with Bathroom, Bedroom 3 with Bathroom, Stair, Kitchenette, Roof Stair, Hallway ) 134.90 м²
Covered Verandas 12.90 м²
Uncovered Patios 4.85 м²
Roof Room
Living Spaces 356.05 м²
Uncovered Patios 144.70 м²

Total
Living Spaces 409.35 м²
Covered Verandas 63.60 м²
Uncovered Patios 208.35/207.65/204.05 м²
Swimming Pool / Jacuzzi 79.10 м²
Utilities 187.40/185.85/182.40 м²

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 400 000 € 9444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39277
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23669
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 200 000 € 11149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25505
  • ფართი 287 m²
იყიდება
2 800 000 € 4713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49711
  • ფართი 594 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 400 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30578
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 7647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39325
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 950 000 € 6344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52522
  • ფართი 465 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა