იყიდება - კოტეჯი 798 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
3 450 000 €
4323 €/m²
Property 19434 photo 1
Property 19434 photo 2
Property 19434 photo 3
Property 19434 photo 4
Property 19434 photo 5
Property 19434 photo 6
Property 19434 photo 7
Property 19434 photo 8
Property 19434 photo 9
Property 19434 photo 10
Property 19434 photo 11
Property 19434 photo 12
Property 19434 photo 13
Property 19434 photo 14
Property 19434 photo 15
  • ობიექტის კოდი 19434
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 798 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 798 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxury villa for sale in area of Pahos.  

Basement

  • Living Spaces (Media Room, Bedroom 4, Sauna, Laundry Room 110.25 м²
  • Parking Area 80,95 м²
  • Ramp 74.80 м²
  • House Mechanical 14.90 м²
  • Pool Mechanical 6.50 м²
  • Garden Storage 8.35 м²

Ground Floor

  • Living Spaces (Master Bedroom, Master Bathroom, Walk-In Wardrobe, Bedroom 2 with Bathroom,
  • Bedroom 3 with Bathroom, Stairs, Hollway) 136.20 м²
  • Swimming Pool / Jacuzzi 48.70 м²
  • Covered Verandas 51.40 м²
  • Uncovered Patios 166.30 м²

First Floor

  • Bedroom 3 with Bathroom, Stairs, Kitchenette, Roof Stair, Hallway 143.15 м²
  • Covered Verandas 20.10 м²
  • Uncovered Patios 9.00 м²
  • Roof Room
  • Living Spaces (Gym / Library) 19.75 м²
  • Uncovered Patios 144.70 м²

Total

  • Living Spaces 409.35 м²
  • Covered Verandas 71.50 м²
  • Uncovered Patios 320.00 м²
  • Swimming Pool / Jacuzzi 48.70 м²
  • Utilities 185.50 м²

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 400 000 € 9444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39277
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
5 150 000 € 7629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23651
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
5 000 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49460
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 500 000 € 7234 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21492
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
3 200 000 € 5387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24873
  • ფართი 594 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
4 000 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52521
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა