იყიდება - ვილა 260 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
390 000 €
1500 €/m²
Property 18577 photo 1
Property 18577 photo 2
Property 18577 photo 3
Property 18577 photo 4
Property 18577 photo 5
Property 18577 photo 6
Property 18577 photo 7
Property 18577 photo 8
Property 18577 photo 9
Property 18577 photo 10
Property 18577 photo 11
Property 18577 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • სანაპირო: широкий, песчаный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: отопление на дизеле, кухонные шкафы, солнечные панели, кондиционеры, кладовая, электроприборы, гардеробные шкафы
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 260 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

An operational business for sale, consisting of a restaurant and a café on the first level, and 4 studio apartments on the second. The restaurant is fully equipped, has a professional kitchen and storage facilities. All rooms are furnished, equipped with air conditioning and electrical equipment. An organized sandy beach is 100 meters away.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18526
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
400 000 € 754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36030
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა