იყიდება - ვილა 110 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
330 000 €
3000 €/m²
Property 18526 photo 1
Property 18526 photo 2
Property 18526 photo 3
Property 18526 photo 4
Property 18526 photo 5
Property 18526 photo 6
Property 18526 photo 7
Property 18526 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 110 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13150
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
350 000 € 1944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30446
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა