250 000 €
2273 €/m²
Property 18525 photo 1
Property 18525 photo 2
Property 18525 photo 3
Property 18525 photo 4
Property 18525 photo 5
Property 18525 photo 6
Property 18525 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 110 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale retail space of 110 sq.m. suitable for any type of business. The room consists of a front part integrated into a common space, a room for a kitchen or a warehouse, and 2 bathrooms. Estimated monthly rental income is between 400 and 500 euros.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
250 000 € 396 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11339
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
210 000 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39469
  • ფართი 73 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
300 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4565
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 37000 m
იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა