მოთხოვნით
Property 18124 photo 1
Property 18124 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 33 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Ionian Islands. აშენების პერსპექტივით 220 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

Electricity and water are near to the plot. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41976
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
128 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43882
  • ფართი 778 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42337
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
690 000 € 158 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65363
  • ფართი 4365 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4200 m
იყიდება
450 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66146
  • ფართი 7600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34691
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m

სიახლეების დაგზავნა