145 000 €
1883 €/m²
Property 18037 photo 1
Property 18037 photo 2
Property 18037 photo 3
Property 18037 photo 4
Property 18037 photo 5
Property 18037 photo 6
Property 18037 photo 7
Property 18037 photo 8
Property 18037 photo 9
Property 18037 photo 10
Property 18037 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Positioned in the picturesque village of Tersefanou, Larnaka, Cyprus
• Gated community just 5 minutes from Larnaka Town
• Resort Facilities including communal pool with changing rooms & gymnasium
• 3 apartment blocks consisting of 62 freehold apartments & 4 luxury freehold villas
• Covered parking
• Utility room
• Guest toilet and en-suite master bedroom for most apartments
• Provision for air-conditioning system
• Magnificent landscaped gardens
• Elegantly designed to provide an attractive gated residential area
• Boasting large balconies
• Featuring communal satellite & intercom installations

Price includes furniture and home appliances.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 1927 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52167
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
144 500 € 1806 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63221
  • ფართი 80 m²
იყიდება
155 000 € 2039 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45956
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
197 000 € 2010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47216
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
216 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45658
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37632
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 3134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57185
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 5
იყიდება
182 000 € 1820 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63220
  • ფართი 100 m²
იყიდება
119 000 € 1525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63677
  • ფართი 78 m²

სიახლეების დაგზავნა