კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5500 m² იონიის კუნძულებზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
პაქსოი
კაციმატიკა
500 000 €
90 €/m²
ობიექტის კოდი
16935
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5500 m²
რეგიონი
იონიის კუნძულები
ადგილი
კაციმატიკა (პაქსოი) | კორფუს პრეფექტურა (იონის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
30 m
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5500 კვ.მ. in Ionian Islands. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
420 000 €
14 €/m²
სასტუმრო 29680 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
42495
ფართი
29680 m²
იყიდება
450 000 €
59 €/m²
სასტუმრო 7600 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
66146
ფართი
7600 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
700 000 €
95 €/m²
სასტუმრო 7330 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
57474
ფართი
7330 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
690 000 €
158 €/m²
სასტუმრო 4365 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
65363
ფართი
4365 m²
მანძილი ზღვიდან
4200 m
იყიდება
420 000 €
51 €/m²
სასტუმრო 8100 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
49139
ფართი
8100 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
450 000 €
775 €/m²
სასტუმრო 580 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
5462
ფართი
580 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
650 000 €
38 €/m²
სასტუმრო 17000 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
20960
ფართი
17000 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
670 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 13650 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
31975
ფართი
13650 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
530 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 6179 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
43885
ფართი
6179 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
500 000 €
90 €/m²
სასტუმრო 5500 m² იონიის კუნძულები
იონიის კუნძულები
ობიექტის კოდი
16935
ფართი
5500 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the