იყიდება - კუნძული 305 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
700 000 €
2295 €/m²
Property 16412 photo 1
Property 16412 photo 2
Property 16412 photo 3
Property 16412 photo 4
Property 16412 photo 5
Property 16412 photo 6
Property 16412 photo 7
Property 16412 photo 8
Property 16412 photo 9
Property 16412 photo 10
Property 16412 photo 11
Property 16412 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 67 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 305 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა