Property 16014 photo 1
Property 16014 photo 2
Property 16014 photo 3
Property 16014 photo 4
Property 16014 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 200 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale is a two storey commercial building in a popular resort village in the Olympic Riviera. The building has an area of 200 sq.m. and it situated in an angular arrangement. Currently, used as a shopping, shop. The upper floor has the opportunity to be converted into three apartments with two bedrooms. There are many tourists moving along the pedestrian street and also many locals from the nearby area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
650 000 € 1382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19884
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5156
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26940
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა