იყიდება - კუნძული 110 m² სალონიკის გარეუბანში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები თერმი
171 000 €
1555 €/m²
Property 15800 photo 1
Property 15800 photo 2
Property 15800 photo 3
Property 15800 photo 4
Property 15800 photo 5
Property 15800 photo 6
Property 15800 photo 7
Property 15800 photo 8
Property 15800 photo 9
Property 15800 photo 10
Property 15800 photo 11
Property 15800 photo 12
Property 15800 photo 13
Property 15800 photo 14
Property 15800 photo 15
Property 15800 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ in the suburbs of Thessaloniki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა