Property 15789 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 685 კვ.მ. in Ionian Islands.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

The plot is located on the island of Kalamos in its eastern part. You can get to the island by ferry from the mainland Mytikas town to the island's Episkopi in the north.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
128 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43882
  • ფართი 778 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
110 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41976
  • ფართი 14700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3250 m
იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
140 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63399
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა