150 000 €
148 €/m²
Property 15787 photo 1
Property 15787 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1010 კვ.მ. in Ionian Islands.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

There are two more plots for sale situated in next to each other. Purchase of all of them together will increase the potential building square meters up to 1200. The reference number of the two other plots are 15786 (4010 sq.m) and 15788 (1840 sq.m).

The plot is located on the island of Kalamos in its eastern part. You can get to the island by ferry from the mainland Mytikas town to the island's Episkopi in the north.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34691
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
140 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63399
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26103
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა