Property 15786 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4010 კვ.მ. in Ionian Islands.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

There are two more plots for sale situated in next to each other. Purchase of all of them together will increase the potential building square meters up to 1200. The reference number of the two other plots are 15787 (1010 sq.m) and 15788 (1840 sq.m).

The plot is located on the island of Kalamos in its eastern part. You can get to the island by ferry from the mainland Mytikas town to the island's Episkopi in the north.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42128
  • ფართი 3820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22898
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
300 000 € 384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42337
  • ფართი 780 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
265 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43884
  • ფართი 4413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43341
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა