Property 15549 photo 1
Property 15549 photo 2
Property 15549 photo 3
Property 15549 photo 4
Property 15549 photo 5
Property 15549 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 46 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 130 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26169
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
35 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56295
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
35 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37802
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
35 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31294
  • ფართი 2980 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
35 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66103
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
40 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30227
  • ფართი 833 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
30 000 € 16 500 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32339
  • ფართი 611 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
52 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44585
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
48 000 € 44 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30075
  • ფართი 3150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20091
  • ფართი 862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა