1 775 000 €
8744 €/m²
Property 14950 photo 1
Property 14950 photo 2
Property 14950 photo 3
Property 14950 photo 4
Property 14950 photo 5
Property 14950 photo 6
Property 14950 photo 7
Property 14950 photo 8
Property 14950 photo 9
Property 14950 photo 10
  • ობიექტის კოდი 14950
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 203 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 130 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 203 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 550 000 € 6595 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45442
  • ფართი 235 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 220 000 € 16204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45137
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44730
  • ფართი 152 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 180 000 € 18166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41367
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 500 000 € 13661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26180
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 280 000 € 7037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41664
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 870 000 € 16548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41339
  • ფართი 113 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 740 000 € 11677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54598
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა