350 000 €
53 €/m²
Property 14738 photo 1
Property 14738 photo 2
Property 14738 photo 3
Property 14738 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ.

It is possible to increase the building area up to 1000 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31308
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40481
  • ფართი 19950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
470 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47378
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46063
  • ფართი 7606 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
290 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44583
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35771
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14738
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
465 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24097
  • ფართი 6260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა