370 000 €
3978 €/m²
Property 14675 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 93 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3322
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
470 000 € 552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51364
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
300 000 € 714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40841
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
450 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9321
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
490 000 € 1794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40542
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m

სიახლეების დაგზავნა