იყიდება - სასტუმრო 1000 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
87 000 €
87 €/m²
Property 14584 photo 1
Property 14584 photo 2
Property 14584 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60943
  • ფართი 16726 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა