150 000 €
75 €/m²
Property 14455 photo 1
Property 14455 photo 2
Property 14455 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 67 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Ionian Islands. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

The land plot is situated on the island of Ithaki, in its western coast in Aetos area.

It is one of the most famous islands in Greece.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
138 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43883
  • ფართი 988 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
140 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63399
  • ფართი 1170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
128 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43882
  • ფართი 778 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26103
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
220 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43341
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34691
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m

სიახლეების დაგზავნა