240 000 €
1200 €/m²
Property 14326 photo 1
Property 14326 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 200 კვ.მ. in Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 160 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56635
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
215 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49316
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
200 000 €
  • ობიექტის კოდი 2327
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
330 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45945
  • ფართი 3685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
350 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22744
  • ფართი 9312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7214
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 2403
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
290 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49320
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
330 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39704
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m

სიახლეების დაგზავნა