იყიდება - თაუნჰაუსი 430 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
1 785 000 €
4151 €/m²
Property 14239 photo 1
Property 14239 photo 2
Property 14239 photo 3
Property 14239 photo 4
Property 14239 photo 5
Property 14239 photo 6
Property 14239 photo 7
Property 14239 photo 8
Property 14239 photo 9
Property 14239 photo 10
Property 14239 photo 11
Property 14239 photo 12
Property 14239 photo 13
Property 14239 photo 14
Property 14239 photo 15
Property 14239 photo 16
Property 14239 photo 17
Property 14239 photo 18
Property 14239 photo 19
Property 14239 photo 20
Property 14239 photo 21
Property 14239 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 430 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 4 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The maisonette is located in the region of Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3649
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 650 000 € 8918 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8247
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 380 000 € 6432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8831
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 550 000 € 3875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13475
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 785 000 € 4151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14239
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37298
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 7886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57072
  • ფართი 317 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58379
  • ფართი 208 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58380
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა