950 000 €
14 €/m²
Property 13908 photo 1
Property 13908 photo 2
Property 13908 photo 3
Property 13908 photo 4
Property 13908 photo 5
Property 13908 photo 6
Property 13908 photo 7
Property 13908 photo 8
Property 13908 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 65000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

The land dived with the road that goes along the village. It is not the main road, so the movement here is not so active. On the plot you can build a 12,990 sq.m. of commercial real estate and more than 1000 square meters of residential property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62951
  • ფართი 4444 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 300 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43704
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
800 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22872
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 200 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22880
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
870 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19477
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 4941
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
800 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46991
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
800 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50209
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 100 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9106
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
950 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21088
  • ფართი 4451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m

სიახლეების დაგზავნა