იყიდება - თაუნჰაუსი 400 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
1 550 000 €
3875 €/m²
Property 13475 photo 1
Property 13475 photo 2
Property 13475 photo 3
Property 13475 photo 4
Property 13475 photo 5

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 400 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

This maisonette is located in the southern district of ​​the capital Voula, 15 km from the city center. It is quiet, calm and very green area. Voula has its own well-organized infrastructure. There is a central square with tavernas, restaurants, shops, banks. In the seaside neighborhood of Voula, you can rent an apartment for a year or for the summer or stay at a hotel or apartment. Good transport links with Athens. To the center of the city modern and comfortable air-conditioned tram goes, as well as several bus routes.

The detached house also has three underground levels, each of which has a bathroom, toilet, storeroom. And also there is an outdoor Jacuzzi, large balcony, barbecue.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 785 000 € 4151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14239
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36596
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37298
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 56947
  • ფართი 224 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3589 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57179
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58379
  • ფართი 208 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 310 000 € 11379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58380
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58407
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60411
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60412
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა