450 000 €
625 €/m²
Property 13150 photo 1
Property 13150 photo 2
Property 13150 photo 3
Property 13150 photo 4
Property 13150 photo 5
Property 13150 photo 6
Property 13150 photo 7
Property 13150 photo 8
Property 13150 photo 9
Property 13150 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1996
  • რემონტის წელი: 2008
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: сигнализация, система видеонаблюдения, артезианская скважина
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 720 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a industrial building of 720 sq.m. in the region of Pieria. The building consists of a shop, warehouse, Office, kitchen, 4 bathrooms and showers. Copyright business area occupies 4.000 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12276
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
400 000 € 754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36030
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა