450 000 €
750 €/m²
Property 12983 photo 1
Property 12983 photo 2
Property 12983 photo 3
Property 12983 photo 4
Property 12983 photo 5
Property 12983 photo 6
Property 12983 photo 7
Property 12983 photo 8
Property 12983 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 54 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 600 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 3 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale 4 houses:

- 2 houses at the stage of the brickwork.

- 2 houses on the stage with a plaster held plumbers and electricians.

All 4 cottages are offered a discount on the price of 450.000 euro!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
600 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16014
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
450 000 € 957 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19220
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
430 000 € 914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40119
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა