400 000 € 350 000 €
2333 €/m²
Property 12423 photo 1
Property 12423 photo 2
Property 12423 photo 3
Property 12423 photo 4
Property 12423 photo 5
Property 12423 photo 6
Property 12423 photo 7
Property 12423 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1988
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 150 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a restaurant, cafe-bar in the coastal village of Pieria. The restaurant of 150 sq.m is built on a plot of 6.000sq.m. Close to it there are campings and wide sandy beaches.

Price: 400.000 Euro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32387
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
350 000 € 1944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30446
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
450 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13150
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა