იყიდება - ვილა 900 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
450 000 €
500 €/m²
Property 12276 photo 1
Property 12276 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 2012
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 900 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a commercial property of 900sq. m in the Olympic Riviera. The property is a four storey building of 9 apartments. Each floor has apartments with one, two and three bedrooms. Each apartment consists of a living room with kitchen, bathroom and a balcony. In the building there is a dedicated place for lift cabin and on the ground floor there are parking for owners of the properties.    

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
400 000 € 754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36030
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
450 000 € 625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13150
  • ფართი 720 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა